Pokażemy Twoje dane pięknie i prosto

Dziesiątki zakładek Excela i setki tabel przestawnych służą temu, żeby przekazać dwie - trzy kluczowe informacje. Jeśli pokażesz nam te kluczowe dane - tak, analizę musisz zrobić sam/a - my przetłumaczymy je na język obrazów, ikon i grafiki. Przekażemy komunikat szybko i skutecznie. 

Wizualizacje

home_white.png
Przykład

Wiesz dużo więcej od nas o BI i tym jak zbierane i analizowane są dane. My wiemy mniej o korelacjach, istotnościach i innych A-kronbacha. Potrafimy za to pokazać ogromną ilość danych na jednej prostej grafice. 

Wdzięcznym przykładem sa mapy. Wizualizacja poniżej powstała z publicznie dostępnych danych dotyczących populacji świata i jej przyrostu w podziale na kontynenty. 

Wizualizacja jest responsywna, kliknięcie mapy podświetla wykresy, kliknęcie wykresu zoomuje mapę. Używamy niewielkiej bazy danych, kilka kontynentów i każdy z nich ma jakąś wartość, aby pokazać, że nawet mała ilość danych wystarcza do wizualizacji. 

Wyobrażasz już sobie swoje dane zaprezentowane w ten sposób? Jeśli nie, to nawet lepiej - pokażemy Ci jaki drzemie w nich potencjał wizualizacyjny. 

 
Narzędzia

Przede wszystkim używamy ołówka, kartki i zdrowego rozsądku. W drugiej kolejności posiłkujemy się profesjonalnymi programami, które pomagają nam okiełznać te wszystkie rzędy i kolumny cyferek w zależności od tego, z jakimi danymi musimy się zmierzyć. Czasem wystarczy Adobe Photoshop, a czasem potrzeba Tableau. 

 
Możliwości

Mała próbka tego, czego możesz oczekiwać

Infografika demograficzna

Sieć powiązań/Mindmapa

Wykresy i ikony