Dlaczego nas potrzebujesz?

home_white.png
Łączy nas niechęć do nudnych prezentacji

 

Przesiedzieliśmy swoje w salkach konferencyjnych, oglądając okropne slajdy ze slajdopromptera (taki spis treści z rozwinięciem punktów na ścianie), który był tylko d___chronem dla mówcy ("było na slajdach, trzeba było uważać"). Slidere powstało jako głos sprzeciwu - dosyć tego! 

"Moj cel to zawrzeć jak najwięcej w kilku słowach, Medium, jakim jest prezentacja, zmusza do ujmowania swoich myśli w zrozumiałych ciągach" - powiedział szef Citrixu Mark Templeton. Poza tym, uważa on, że swój awans z managera średniego szczebla na szefa zawdzięcza ... dobrym slajdom. 

Zrobimy Ci naprawdę świetne prezentacje i nauczymy jak je pokazać. Nie gwarantujemy jednak, że awansujesz na CEO - to zależy trochę bardziej od Ciebie. 

Zespół
Jan
Sebastian

Jan Sebastian dużo studiował, głownie jakieś bezużyteczne, ale bardzo ciekawe rzeczy. Nieobca jest mu ani formgeschichtliche Methode ani przeciwprzeniesienie. 

Pracował w paru konsultingach zanim przeszedł na swoje. Zajmuje się pozyskiwaniem klientów, rozdzielaniem zadań (i kasy), sam też robi slajdy, ale takie prostsze, bo są lepsi od niego w tym fachu. 

Zyta
Agnieszka

Kobieta renesansu. Wypatrzy każdy brakujący przecinek i heroicznie broni by  "nie" z imiesłowami pisać rozłącznie. Zna się na ludziach, od dzieci po starców. Poza Slidere uczy inne babki o kobiecości. 

Zajmuje się sprawami technicznymi i organizacyjnymi, o których nik inny nie pomyśli. Dzięki jej pracy tak naprawdę Jesteśmy w stanie działać. 

Wilhelm
Michael 

Odróżnia apologię od sofizmatu. Jadł chleb z niejednego pieca: pojedzie w Paris-Brest, upiecze biscotti, zarekomenduje koniak. 

Porażka jest sierotą, a Slidere ma dwóch ojców - Wilhelm jest jednym z nich. Zajmuje się wzorcami, kolorami. Chętnie podejmie się tworzenie prezentacji z rysunku, po rozmowie, zaproponuje nieszablonowe rozwiązania.  

Neoniła

Włada kilkoma egzotycznymi językami, studiowała sztuki wizualne, pracowała w agencjach kreatywnych, ale pozostała wolnym strzelcem. 

Zajmuje się designem, projektowaniem, ma graficzne zacięcie i wyczucie estetyczne. 

Wizja

Chcemy, żeby ludzie komunikowali
się prosto i zrozumiale przy użyciu obrazów i zwięzłych tekstów.

Uczestniczymy w wizualnej rewolucji.

Misja

Wierzymy, że dobra i skuteczna komunikacja jest prosta. Einstein miał rację mówiąc, że jeśli nie umiesz czegoś prosto wytłumaczyć, to znaczy, że tego nie rozumiesz.  

Upraszczamy i pomagamy przystępnie prezentować skomplikowane dane.

Wartości

Nasza nazwa to łaciński neologizm. Czasownik należący do drugiej koniugacji, slideo, slidere. Tak samo jak adstupere (oszałamiać) audere (odważyć się), docere (informować), oraz favere (wspierać) – one wszystkie definiują nas i nasze podejście do Waszego biznesu.

I Waszych danych.